جولبو فرانسه JULBO

جولبو فرانسه JULBO از سال 1888 تخصصی ترین عینکهای کوهنوری اسکـی و ورزشــی را تولید می کند. و محبوب ترین برنـد عیـنک در بین کوهنـوردان نام آشنـای جهان اســت.

کیـفیت بسیــار بالا طراحی نوآورانه و کارآمدی بسیار، از مشخصات این برند فرانسوی است. و همچنان در آلپ فرانسه تولید می شود.

در فراز آسمانها یا در عمق دره ها هر جا که ورزش کنید جولبو متناسب با شرایط بیشترین محافظت را از چشمان شما می کند.

 

ساخت اولین عینک کوهنوردی سال 1888

داستان جولبو در سال 1888 از روستای مورز در آلپ در منطقه کوهستانی جورا در مرز فرانسه و سوییس آغاز شد.

وقتی که جویندگان کریستالهای کوارتز در دره شامونی برای محافظت از چشمانشان سفارش پوششی مریی برای چشمانشان دادند. جولز باود Jules Baud که برند جولبو از نام او گرفته شده است . تصمیم به ساخت اولین عینک کوهنوردی گرفت. مهمترین ابزار او ابتکار و ابداع بود.

جولبو1888
اولین عینک کوهنوردی جولبو

1950 انقلاب در تولید عینک کوهنوردی تخصصی

در سال 1950 جولبو با تولید عینک ورمونت تحولی بزرگ در تولید عینک کوهنوردی ایجاد کرد. و در اولین صعودهای شکوهمند تا آن دوران همراه کوهنوردان شد.

کوهنوردان دیگر می توانستند با محافظت کامل از چشمانشان به بلندترین کوههای جهان صعود کنند.

عینک مدل ورمونت که در آن سالها مورد توجه کوهنوردان بود. همچنان تولید می شود. به علت طراحی ویژه خود بر چهره بسیاری از ستارگان راک و بازیگران سینما دیده می شود. و به عنوان یک مدل کلاسیک نوستالژیک همچنان مورد توجه است.

1970 بهترین مشاوران فنی در راه هشت هزار متری ها

در سالهای دهه 1970 جولبو به دنبال نامگذاری مدلها به اسم کوههای بلند نبود . بلکه با کمک و مشاوره بهترین کوهنوردان آن روزگار ، مثل اولین مرد هشت هزار متری فرانسه یانیک سیگنور ، هر روز مدلهای را تخصصی تر و پیشرفته تر کرد. و پیوسته عینکهای جولبو در اولین صعود قله های هیمالیا استفاده شد.

1980 صعودهای سریعتر، بالاتر ، بکرتر

در دهه 1980 کیفیت برنامه های کوهنوردی در حال انفجار و پیشرفت شدید بود. صعودهای سرعتی و سختتر به مناطق بلندتر در حال انجام بود. جولبو هم با بهترین کوهنوردان همگام شد. و پیشرفت و تحول سرعت گرفت. اریک اسکوفیر سه قله هشت هزار متری را در سه هفته صعود کرد. پاتریک پابارو هفت مسیر را در سه روز در رخ شمالی مون بلان صعود کرد. سرعت و کیفیت کارها به شکل دیوانه واری زیاد شده بود. اینها همه ابزار جدید و عینک کوهنوردی جدید می خواست. و جولبو می ساخت!

1990 گسترش تولیدات و تولید عینک آفتابی کودکان

در دهه نود جولبو به عنوان پرچمدار تولید بهترین عینکهای کوهنوردی در همه جای جهان میخ خود را کوبید. با استفاده از افراد متخصص و برجسته تولیدات خود را گسترش داد. اقدام به تولید عینکهای آفتابی روزمره و سفری و همچنین عینک آفتابی برای کودکان کرد.

عینک کودک جولبو

سال 2000 آغاز جهان جدید جولبو

از سال 2000 دنیایی دیگر برای جولبو آغاز شد. ورزشهای مختلف در طبیعت و محیط آزاد به سرعت مورد اقبال مردم قرار گرفت . ورزش و فعالیتهای جدید نیاز های جدید برای مشتریان ایجاد کرد. دوچرخه سواری کوهستان، التراماراتن ، تری اتلن، بای اتلن، تریل رانینگ ، طبیعتگردی و سفرهای ماجراجویانه بسیار گسترش پیدا کرد.

دیگر نیاز به تغییرهای بزرگتر و تولیدات تخصصی برای هر فعالیت جدیدی بود.

پس از انفجار ورزش‌های خارج از منزل مانند دویدن در مسیر و دوچرخه‌سواری در کوهستان، هرکس حرکت ورزشی می‌کرد، جولبو آنجا بود. با محصولاتی که کاملاً با هر ورزش سازگار شده بودند.

جولبو در سال 2000

2010 پیشرفت بزرگ

جولبو توان خود را با لنزهای تخصصی جدید و کاربردی (Zebra، Zebra Light، Octopus، Cameleon، Falcon) برای رفع هر نیاز ورزشکاران در فضای باز تقویت کرد.

همچنین با تکنولوژی RX Trem که جایزه طلا Silmo را گرفت، دنیای عینک آفتابی را متحول کرد. همه کسانی که از عینک های طبی استفاده می کردند اکنون می توانستند با عینک آفتابی ورزشی جولبو ورزش خود را انجام دهند.

جولبو 2010

حرف امروز جولبو

134 سال می گذرد و سرمان همیشه پر از ایده و رویا بوده است.

جولبو با الهام از میراث خود می خواهد به خاطر روحیه ماجراجو و طبیعت دوست در بازار عینک شناخته شود. همیشه مبتکر و پیشرو باشد. ما پیوسته محصولات جدید را تولید خواهیم کرد. با همان سلیقه برای ماجراجویی و آزادی که به همه اجازه می دهد دنیا را حتی بهتر ببینند.

همیشه جولبو با اطمینان در کنار شما خواهد بود.

فروشگاه کوهنوردی شیرپلا نماینده جولبو فرانسه در ایران. با افتخار بهترینها را به شما همیشه عرضه خواهیم کرد.

فیلتر ها

نمایش 1–12 از 51 محصولات